• Pzt – Cts 09:00 – 17:00
 • +90 530 581 7747
 • info@mezotex.com
 • Dil:

 • ÖZGÜN KUMAŞ ÜRÜNLERİ İÇİN DOĞRU ADRES…

  MEDİKAL TEKSTİL UYGULAMALARI

  ZİRAİ UYGULAMALAR

  HİJYENİK KULLANIMLAR

  ÇOK AMAÇLI KULLANIMLAR

  BİZ KİMİZ ?

  Mezotex şirketi, nonwoven ve ilgili ürün gruplarındaki üretim ve pazarlama faaliyetlerini bilgi, kalite ve müşteri memnuniyetine öncelik vermeye ve doğru yatırımlarla hızla büyümeye devam ederek sürdürmektedir.

  Mezotex, tüm dünyada çok çeşitli uygulamalar için dokunmamış rulo ürünler sunmaktadır. Medikal, sağlık, hijyen, tarım, bahçecilik, filtre, silme, paketleme, iş giysisi, inşaat malzemeleri, teknik, endüstriyel, çevre, ev tekstili, otomobil, giyim, çanta ve promosyon uygulamaları için yenilikçi çözümler sunuyoruz. Ürün yelpazemiz PP Spunbond Nonwoven Kumaş (S, SS, SSS), PP Spunmelt Nonwoven Kumaş (SMS, SMMS), PP Meltblown Kumaş, Lamine ve Kaplamalı Kumaşlar ve tek kullanımlık tıbbi ürünleri içerir. 10 gr / m²-180 gr / m².

  Mezotex, dünyada ve Türkiye’de birçok markanın ve şirketin tedarikçisidir. Firmamız sürekli kalite ve ürün geliştirme geliştirmek için çalışmaya devam., Üretim birçok renk grupları ve farklı uygulamalar (UV, FR, Hijyenik, Antistatik vb.) En son teknoloji ile yapılır

  ARGE ÇALIŞMALARI İLE SEKTÖRE YÖN VERİYORUZ.

  İLETİŞİM
  Call Now Button